Мина Костић први пут у јавности након што је напустила "Лазу": Сви виде промјену

28.06.2026 17:04

Коментари:

0
Мина Костић и Каспер - Мане Ћурувија
Фото: Instagram/casper4casper

Пјевачица Мина Костић изашла је из психијатријске установе "Др Лаза Лазаревић" прије 5 дана, а од тада се о њој ништа није знало.

Многи су се питали како је пјевачица и шта се дешава са њом, а њен вјереник Мане Ћурувија Каспер сада је објавио њихове заједничке фотографије.

Они су изашли у јавност и уживали у природи, а сви су примјетили да се Мини коначно вратио осмијех на лице.

Грлила је свог вољеног Каспера и уживала у његовом друштву.

Мина Костић и Каспер
Мина Костић и Каспер

- Волимо вас - поручио је Каспер путем Инстаграма њиховим вјерним пратиоцима.

Подсјетимо, Мина Костић је психијатријску установу напустила 23. јуна, а по њу је дошао њен вјереник Мане Ћурувија, познатији као Каспер и њен брат.

Мина Костић и Каспер

Мина изашла из болнице, огласио се Каспер: Спомиње новац и лажне односе

Мина је тада носила је црну хаљину и качкет и наочаре на глави, а приликом изласка из болнице кратко је прокоментарисала како се осјећа.

- Добро сам! - поручила је Мина.

Подсјетимо, Мина Костић је у установу била примљена 31. маја, а том приликом је била доведена у пратњи полиције након што је показала агресивно понашање.

Током њеног боравка у болници, њен вјереник је редовно долазио у посете, а подршку су јој пружили и чланови породице, као и бројни колеге и фанови који су се јавно оглашавали уз жеље за брз опоравак.

Телеграф

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: