Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
СНСД је прихватио оставку Владе Ђајића на све функције у овој странци и захвалио му за досадашњу сарадњу, саопштено је из СНСД-а.
"Потврђујемо пријем Ваше оставке на чланство и све функције у оквиру СНСД-а, те Вас овим путем обавјештавамо да је иста прихваћена", навели су из СНСД-а.

Бања Лука
Ђајић напустио СНСД: Захвалан сам на сарадњи коју смо имали у протеклих седам година
Из ове странке пожељели су Ђајићу срећу у даљем раду.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
0
Бања Лука
2 мј
3Најновије
13
57
13
54
13
43
13
31
13
26
Тренутно на програму