Полиција о драми у Бањалуци: Жена скочила са моста, спасили је грађани

27.06.2026 19:53

Коментари:

0
Полиција Републике Српске
Фото: ATV

Женска особа скочила је данас са Градског моста у Бањалуци и спасена је захваљујући грађанима који су се налазили у близини, речено је Срни у Полицијској управи Бањалука.

Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.

Врбас

Драма у Бањалуци: Д‌јевојка скочила с моста у Врбас

"Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи", навели су из бањалучке полиције.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: