Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Женска особа скочила је данас са Градског моста у Бањалуци и спасена је захваљујући грађанима који су се налазили у близини, речено је Срни у Полицијској управи Бањалука.
Из полиције су навели да им је око 12.00 часова пријављено да је жена скочила са моста, те да су полицијски службеници изашли на терен.

Бања Лука
Драма у Бањалуци: Дјевојка скочила с моста у Врбас
"Прву помоћ су јој пружили грађани, а потом је преузела Служба хитне медицинске помоћи", навели су из бањалучке полиције.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
1 ч
0
Бања Лука
4 ч
2
Бања Лука
5 ч
4
Бања Лука
11 ч
0Најновије
20
44
20
42
20
20
20
10
20
08
Тренутно на програму