"Поток" на аутобуској станици у центру Бањалуке

03.06.2026 12:20

Коментари:

0
поток у центру Града
Фото: Glas Srpske/printscreen

Због обилних падавина, на аутобуској станици у центру града код парка Петар Кочић дошло је до накупљања и сливања воде преко коловоза.

Иако се путници склањају под надстрешницу од кише, ситуацију додатно отежавају возила и аутобуси који пролазе кроз „поток“ на коловозу и запљускују грађане, преноси Глас Српске

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: