Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Јутрос се у близини наплатних кућица у Јакуповцима, надомак Бањалуке, десила необична сцена, а како јављају возачи, на путу су биле двије свиње.
"Два товљеника пред наплатним кућицама шетају испред наплатних из правца Бањалуке", упозорио је јутрос возач у Вибер групи.
Други возачи су се затим нашалили тим поводом."Иду у контра смјеру", "Није се добро престројила", ."Идемо хватати, скупи су ове године", неки су од коментара возача.
Погледајте видео:
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
2 ч
0
Друштво
2 ч
0
Друштво
3 ч
0
Друштво
3 ч
0Најновије
10
42
10
41
10
37
10
36
10
31
Тренутно на програму