Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
9
Милорад Додик, лидер СНСД-а, разговарао је са руководством Асоцијације "Ствараоци Републике Српске".
"Чланови руководства су ме упознали са планом активности Асоцијације за 2026. годину. Заједнички је констатовано да је борба за очување Републике Српске и њених институција, а посебно имовине Републике Српске, главни циљ чланова Асоцијације", истакао је Додик у објави на друштвеној мрежи Икс.
Разговарао сам данас са руководством Асоцијације "Ствараоци Републике Српске".
Чланови руководства су ме упознали са планом активности Асоцијације за 2026. годину.
Заједнички је констатовано да је борба за очување Републике Српске и њених институција, а посебно имовине… pic.twitter.com/SKc6rYUbz8
— Милорад Додик (@MiloradDodik) April 8, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 мј
0
Република Српска
2 мј
8
Република Српска
2 мј
5
Република Српска
2 мј
0Најновије
10
22
10
20
10
04
09
40
09
33
Тренутно на програму