Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Република Српска и данас каже "да" Дејтону, али "не" бонским овлаштењима, истакла је вршилац дужности директора Канцеларије за међународну сарадњу Републике Српске Ана Тришић Бабић.
Додаје да је Српска постала партнер који се уважава, чија се ријеч чује, чији се аргументи разумију.
"Постали смо пожељна и привлачна дестинација за бројне инвеститоре. Пoлитички успјех, прати и економски успон. За Српску долазе добре године", истиче она
Република Српска и данас каже "да" Дејтону, али "не" бонским овлаштењима.
Кажемо "да" европским интеграцијама, а "не" губљењу идентитета и унижавању Републике.
Српска никада није имала бољу позицију у међународним оквирима.
Постали смо партнер који се уважава, чија се ријеч… pic.twitter.com/cqvrBeu4VF
— Ана Тришић Бабић (@anatrisicbabic) June 25, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
1 ч
1
Република Српска
10 ч
9
Република Српска
11 ч
9
Република Српска
11 ч
4Најновије
09
13
09
08
09
04
08
48
08
44
Тренутно на програму