Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Предсједник бањалучког Градског одбора СДС-а Жељко Раљић поднио је неопозиву оставку на ову функцију, а разлог је избор Биљане Лукић за носиоца листе ове странке у изборној јединици 3.
Како је Раљић навео, избор Лукићеве је порука да за његов досадашњи рад и политичко дјеловање не постоји довољно повјерење.
"Сматрам да је моја политичка и морална обавеза да преузмем одговорност. Због тога не подносим оставку само на функцију предсједника Градског одбора, већ и на све остале функције које обављам унутар Српске демократске странке. Сматрам да је то једини исправан и одговоран потез којим показујем досљедност и поштовање према вољи страначких органа и чланства", рекао је Раљић.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
1 ч
0
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
5 ч
0
Република Српска
5 ч
0Најновије
12
25
12
22
12
17
12
15
12
11
Тренутно на програму