Аутор:
АТВКоментари:
0
У Ургентном центру у Београду прегледан је 21 пацијент, повријеђен када је на Дорћолу трамвај искочио из шина и ударио у зграду, а један од њих задржан је на лијечењу на ортопедији Универзитетско-клиничког центра Србије /УКЦС/.
Након урађене дијагностике утврђено је да су сви повријеђени у стабилном стању, саопштио је УКЦС.
Трамвај на линији пет, који вози од Устаничке улице до Калемегдана, искочио је из шина и ударио у зграду око 9.20 часова на углу улица Цара Душана и Книћанинове.
Тужилаштво је наложило хитан технички преглед трамваја, пише Танјуг.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0
Србија
1 седм
0Најновије
23
00
22
58
22
47
22
41
22
37
Тренутно на програму