Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Република Српска наставља сарадњу на највишем нивоу са Руском Федерацијом, поручио је предсједник СНСД-а Милорад Додик за РТРС, након доласка делегације Српске у Санкт Петербург, гдје учествује на Међународном економском форуму.
Додик је истакао да ће делегација Српске данас и сутра разговарати са бројним руским партнерима из области политике, привреде, културе и образовања о наставку сарадње. Стратешка сарадња са Руском Федерацијом је на високом нивоу и то се могло видјети у посљедних мјесец дана", рекао је Додик.
Предвиђени су састанци са гувернером Санкт Петербурга Александром Бегловим, коме ће бити уручен Орден заставе Републике Српске са златним вијенцем, као и са предсједником Татарстана Рустамом Минихановим и представницима компаније “Гаспром“.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Свијет
2 седм
0Најновије
18
58
18
57
18
54
18
40
18
28
Тренутно на програму