Коментари:
1
Предсједник Руске Федерације Владимир Путин рекао је на почетку састанка са делегацијом Републике Српске да је увјерен да ће се наставити развијати партнерство између Русије и Српске.
"Између Срба и Руса вијековима гајимо блиске односе и нама је веома драго да вас видимо у Москви", истакао је Путин.
У делегацији Републике Српске су предсједник Републике Синиша Каран, предсједник Народне скупштине Ненад Стевандић и предсједник СНСД-а Милорад Додик, преноси Срна.

Свијет
3 седм
0
Свијет
3 седм
0
Свијет
3 седм
0
Свијет
3 седм
1Најновије
23
00
22
58
22
47
22
41
22
37
Тренутно на програму