Izvor:
ATV
Komentari:
0
Nacionalni molitveni doručak u Vašingtonu i ove godine, po tradiciji, biće održan prvog četvrtka u februaru i okupiće brojne ugledne goste.
Put Vašingtona ove godine odlazi i Vico Zeljković, predsjednik Fudbalskog saveza BiH koji je putem svog Instagram profila poručio da je dobio poziv organizatora i da će prisustvovati ovom velikom, društveno - političkom, događaju.
Nacionalni molitveni doručak održava se od 1953. godine uz prisustvo predsjednika Sjedinjenih Američkih Država, članova Kongresa, senatora ali i brojnih gostiju koji dolaze iz više od stotinu svjetskih zemalja.

Scena
Jelena Karleuša se ''slomila'' u emisiji: Prekrila glavu rukama, pa briznula u plač
Nacionalnom molitvenom doručku, potvrđeno je još ranije, prisustvovaće i Milorad Dodik, predsjednik SNSD-a koji će predvoditi delegaciju Republike Srpske.

Scena
4 mj
0
Svijet
4 mj
0
Društvo
4 mj
0
BiH
4 mj
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu