Dodik na terenu: Šutirao penale, pa poslao jaku poruku mladima

26.06.2026 20:40

Komentari:

0
Додик на терену: Шутирао пенале, па послао јаку поруку младима
Foto: Instagram / mdodik.official

Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik prisustvovao je svečanoj akademiji povodom 100 godina FK Sloga Gornji Podgradci.

Tom prilikom Dodik je šutirao na gol, a imao je i poruku za mlade građane Republike Srpske.

"Uvijek smo imali mlade koji znaju odbraniti. I gol i Republiku Srpsku", napisao je Dodik na Instagramu.

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: