Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Komemorativni skup u Spomen području Donja Gradina povodom obilježavanja Dana sjećanja na žrtve genocida nad Srbima, Jevrejima i Romima u NDH (1941-1945) kojem je prisustvovalo oko 14.000 građana iz svih krajeva regiona, protekao je mirno i dostojanstveno, saopšteno je iz MUP-a Srpske.
"Ministarstvo unutrašnjih poslova Republike Srpske zahvaljuje svim građanima na dostojanstvenom ponašanju, kao i svim nadležnim službama na uspješnoj saradnji i profesionalnom angažovanju.
Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske preduzeli su planske i koordinisane mjere i radnje s ciljem obezbjeđenja skupa, kao i bezbjednog odvijanja saobraćaja na svim putnim pravcima koji vode ka mjestu održavanja komemoracije. Zahvaljujući adekvatnoj organizaciji i angažovanju pripadnika policije, saobraćaj se odvijao nesmetano, bez većih zastoja", saopšteno je iz MUP-a.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 mj
2
Republika Srpska
2 mj
26
Republika Srpska
2 mj
2
Republika Srpska
2 mj
0Najnovije
12
08
12
08
12
05
12
00
11
56
Trenutno na programu