Autor:
ATV redakcijaKomentari:
2
Pripadnici Uprave za vazduhoplovstvo MUP-a Republike Srpske izvršili su vanredni medicinski transport pacijenta iz Banjaluke u Beograd, koji treba da stigne na let za Minsk gdje ga očekuje transplantacija bubrega, izjavila je Srni načelnik Odjeljenja za odnose sa javnošću MUP-a Mirna Miljanović.
Miljanovićeva je rekla da je medicinski transport iz Banjaluke u Beograd izvršen sinoć.
Ona je navela da su prvih pet dana juna pripadnici Uprave za vazduhoplovstvo realizovali 52 vanredna medicinska transporta pacijenata sa šireg područja Banjaluke, Trebinja, Foče i Istočnog Sarajeva.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Svijet
3 sedm
0
Društvo
3 sedm
2
Hronika
2 sedm
0
Hronika
3 sedm
0
Društvo
2 sedm
2
Društvo
2 sedm
0
Društvo
2 sedm
1
Društvo
2 sedm
2Najnovije
20
49
20
46
20
45
20
43
20
40
Trenutno na programu