Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Zbog planskih radova na godišnjem remontu, veliki dio opštine Lopare sutra, u srijedu 24. juna, privremeno će ostati bez napajanja električnom energijom.
Kako je saopšteno iz preduzeća "Elektro-Bijeljina", radnici će izvoditi radove na čvorištu 35/10 kV "Priboj" i pripadajućim dalekovodima "Priboj", "Potraš", "Peljave" i "Kolobara".
Isključenje je planirano u periodu od 9.00 do 17.00 časova.
U ovom terminu električnu energiju neće imati oko 1.300 korisnika u sljedećim naseljenim mjestima: Priboj, Peljave, Podgora, Potraš, Lipovica Brijest, Završje i Mumbašići.
"Molimo naše korisnike za strpljenje, jer su najavljeni radovi bitni za dugoročnu pouzdanost sistema distribucije električne energije", poručili su iz "Elektro-Bijeljine".
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Scena
1 h
0
Kultura
1 h
0
Hronika
1 h
0
Republika Srpska
1 h
0Najnovije
10
37
10
31
10
30
10
29
10
28
Trenutno na programu