Autor:
Stevan LulićKomentari:
0
Dvojica Banjalučana uhapšena su juče nakon incidenta koji se dogodio u najvećem gradu Republike Srpske.
Naime, kako se sumnja, A.Š. je nakon verbalne rasprave oštetio putničko vozilo B.M. koji ga je potom fizički napalo.
A.Š. uhapšen zbog krivičnog djela "Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari“, dok je B.M. završio sa lisicama na rukama zbog krivičnog djela "Tjelesna povreda“.
O navedenom je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka, saopšteno je iz policije.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Srbija
1 sedm
0
Banja Luka
1 sedm
0
Svijet
1 sedm
1
Svijet
1 sedm
5
Hronika
1 sedm
0
Hronika
1 sedm
0
Hronika
1 sedm
0
Hronika
1 sedm
0Najnovije
17
30
17
27
17
19
17
12
17
10
Trenutno na programu