Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Zbog nasilja u porodici osuđena je 57-godišnjakinja koja je pijana napala svog muža (57). Incident se dogodio 31. maja oko 13.30 u vikendici u okolini Koprivnice, kada se 57-godišnjakinja, pod uticajem alkohola od 1,49 promila, nasilnički ponašala u porodici.
Najprije je vikala na supruga i vrijeđala ga rečima: "đubre jedno, smeće, k****š se, prodao si me svima", a zatim je uzela daljinski upravljač od televizora i bacila ga u zid.
Nakon toga je fizički napala muža. Više puta ga je izgrebala noktima po grudima, a potom ga je više puta otvorenim dlanovima obje ruke udarila po leđima. Muž nije tražio ljekarsku pomoć.

Auto-moto
Sa tržišta se povlači više modela automobila: Šta je "kvrcnulo"
Na lice mjesta je stigla policija, žena je uhapšena i do narednog dana se trijeznila u policijskoj stanici, a potom je izvedena pred prekršajni sud gdje joj je izrečena novčana kazna od 380 evra. Pošto je provela dva dana u pritvoru, ostalo joj je da plati 300 evra kazne.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Društvo
1 h
0
Savjeti
1 h
0
Svijet
1 h
2
Svijet
1 h
0
Region
13 h
0
Region
19 h
0
Region
19 h
0
Region
20 h
0Najnovije
09
17
09
16
09
07
09
06
09
03
Trenutno na programu