Komentari:
0
Nastavljamo projekat "Bolje škole za bolju budućnost" i ulaganje u obrazovanje širom Republike Srpske - napisao je lider SNSD Milorad Dodik.
Donacijom IT opreme Osnovnoj školi "Veselin Masleša" u Foči, kaže Dodik, stvaramo bolje uslove za učenje, rad i sticanje novih znanja.
- Ulaganje u naše učenike i njihovo obrazovanje ostaje jedan od naših najvažnijih prioriteta - poručio je Dodik.
Nastavljamo projekat "Bolje škole za bolju budućnost" i ulaganje u obrazovanje širom Republike Srpske. Donacijom IT opreme Osnovnoj školi "Veselin Masleša" u Foči stvaramo bolje uslove za učenje, rad i sticanje novih znanja.
Ulaganje u naše učenike i njihovo obrazovanje ostaje jedan od… pic.twitter.com/QZCxLeyFZq
— Milorad Dodik (@MiloradDodik) June 27, 2026

Banja Luka
1 h
2
Republika Srpska
1 h
0
BiH
1 h
3
Scena
1 h
1
Republika Srpska
1 h
0
Republika Srpska
2 h
0
Republika Srpska
2 h
0
Republika Srpska
2 h
0Najnovije
16
00
16
00
15
46
15
36
15
34
Trenutno na programu