Autor:
ATV redakcijaKomentari:
2
Predsjednik Vlade Republike Srpske Savo Minić rekao je da ga uvijek oplemeni razgovor sa omladinom, te da je tako bilo i danas sa studentima na Palama.
"Naša je obaveza da stvaramo bolje uslove za obrazovanje, usavršavanje i ostanak mladih. Nastavićemo da podržavamo studente i ulažemo u visoko obrazovanje, jer su oni naša budućnost", poručio je Minić u objavi na "Iksu".
U prepunom amfiteatru Ekonomskog fakulteta na Palama, predsjednik Vlade Srpske održao je predavanje o temi "Republika Srpska - juče, danas, sutra".
Uvijek me oplemeni razgovor sa omladinom, tako je bilo i danas sa studentima na Palama. Naša je obaveza da stvaramo bolje uslove za obrazovanje, usavršavanje i ostanak mladih. Nastavićemo da podržavamo studente i ulažemo u visoko obrazovanje, jer su oni naša budućnost. pic.twitter.com/171D6HlJie
— Savo Minić (@minic_savo) June 3, 2026
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Republika Srpska
2 sedm
3
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
3
Republika Srpska
2 sedm
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu