Autor:
ATV redakcijaKomentari:
9
Lider SNSD-a Milorad Dodik izjavio je za RIA Novosti da se očekuje dolazak ruskog predsjednika Vladimira Putina u Banjaluku povodom otvaranja rusko-srpskog hrama.
"Potvrdio sam ono što smo se prethodno dogovorili. Čekaćemo, kad god to bude moguće. Kad god bude u mogućnosti, uradićemo to", rekao je Dodik.
Dodik podsjetio da se sa ruskim predsjednikom sastao u Moskvi tokom proslave 9. maja – Dana pobjede.
"Tamo su postignuti dogovori o nekoliko pitanja", dodao je Dodik.

Republika Srpska
Dodik: Srpska se sve jasnije prepoznaje kao faktor stabilnosti
Dodik je ponovio da će krajem septembra opet posjetiti Moskvu.
"Jedino što znam sigurno jeste da ću biti u Moskvi 25. septembra", rekao je Dodik.
U razgovoru sa rusku agenciju je ukazao na to da je Evropa izgubila sve što je mogla, da više nema ekonomiju.
"Mora da dođe ovdje po energiju i tržišta. Kako će im se Rusija obratiti po ovom pitanju je pitanje za rusko rukovodstvo", rekao je Dodik, prenosi Srna.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Srbija
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
1Najnovije
13
19
13
13
13
05
13
00
12
57
Trenutno na programu