Izvor:
ATV
Komentari:
0
Gradonačelnica Užica dr Jelena Raković Radivojević sinoć je hitno primljena u Opštu bolnicu u Užicu.
Kako "Informer" nezvanično saznaje ona je doživjela srčani udar i ugrađen joj je stent.
"Juče, u večernjim satima gradonačelnica Užica dr Jelena Raković Radivojević je zbog zdravstvenih tegoba primljena u Opštu bolnicu Užice. Prema informacijama iz OB Užice, ona je u stabilnom stanju i preduzimaju se sve potrebne mjere da se prevaziđu novonastale zdravstvene komplikacije", naveli su iz Gradske uprave i dodali:
"Molimo sve da u ovom trenutku poštuju privatnost nje i njene porodice".

Srbija
6 mj
0
Srbija
6 mj
0
Srbija
6 mj
0
Srbija
6 mj
0Najnovije
12
45
12
41
12
33
12
32
12
26
Trenutno na programu