Izvor:
SRNA
Komentari:
0
Predsjednik SAD Donald Tramp saopštio je da će svaki Amerikanac dobiti najmanje 2.000 dolara od carinskih prihoda koje je prikupila administracija.
"Dividenda od 2.000 dolara po osobi (ne računajući ljude sa visokim prihodima!) biće isplaćena svima", objavio je Tramp na svojoj mreži "Trut sošl".
Tramp je naveo da će administracija SAD otplatiti veliki dug, koristeći novac prikupljen naplatom carina.

Svijet
7 mj
1
Svijet
7 mj
0
Svijet
7 mj
0
Svijet
7 mj
0Najnovije
22
58
22
55
22
50
22
37
22
32
Trenutno na programu