Komentari:
0
Iran nas je upravo obavijestio da se nalazi u "stanju kolapsa", saopštio je predsjednik SAD Donald Tramp.
- Žele da što prije "otvorimo Ormuski moreuz", dok pokušavaju da razjasne situaciju u vezi sa svojim rukovodstvom /što vjerujem da će moći da urade/ - napisao je Tramp na "Trut soušl".
Tramp je ranije produžio prekid vatre sa Iranom, ali je zadržao na snazi i pomorsku blokadu iranskih luka i obale.

Srbija
2 mj
2
Svijet
2 mj
0
Republika Srpska
2 mj
0
Srbija
2 mj
0Najnovije
13
34
13
31
13
22
13
14
13
12
Trenutno na programu