Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Јуниори Игокее савладали су азербејџански Сабах 88:58 на старту турнира ФИБА Лиге шампиона.
Млади Игоси од старта су наметнули свој ритам те побједа није долазила у питање.
Лука Галић са 18 поена био је најефикаснији код домаћина, а пратили су га Ђукановић са 16 и Миловановић са 13 поена.
"Честитам мојим момцима на заслуженој побједи. Нисмо знали много о противнику, али смо се припремали, играли своје нападе и уз ову публику досли до тријумфа. Подијелили смо минуте, сви су одиграли колико су требали и припремамо се за наредни меч", изјавио је Јован Мирковић тренер јуниорске селекције КК Игокеа
Наредни меч Игоси играју у четвртак против Лудвигсбурга.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Занимљивости
2 мј
0
Република Српска
2 мј
7
Регион
2 мј
0
Република Српска
2 мј
15Најновије
08
40
08
36
08
30
08
26
08
23
Тренутно на програму