Коментари:
0
Без струје ће у уторак у Бањалуци бити више улица и насеља.
Тако ће од 12 до 13.30 часова без електричне енергије бити дио Улице Василија Острошког бр. 27-36.
Од девет до 14 часова, према најавама "Електрокрајине", без струје ће бити дијелови улица Надежде Петровић и Сутурлија, као и дијелови насеља Буквалек, Доња Кола, Перван и Голеши.
"Од девет до 11 часова без електричне енергије биће дијелови улица Илије Гарашанина, Пољски пут, Пољског партизанског батаљона и Светозара Цвјетојевића", истичу они.

Хроника
Градоначелник Дрниша након убиства матуранта: "Систем није заказао"
Дијелови улица Јована Дучића, Милана Тепића и Саве Мркаља биће без струје у уторак од 11.30 до 13.30.
Од девет до 14 без струје ће бити дијелови улица Банијска и Краља Александра И Карађорђевића.
"Од девет до 14 часова без електричне енергије биће и дијелови улица Браће и сестара Капор и Скендера Куленовића", наводе из "Електрокрајине".

Бања Лука
2 седм
0
Бања Лука
2 седм
0
Бања Лука
2 седм
5
Бања Лука
2 седм
2Најновије
15
21
15
12
15
10
15
06
15
04
Тренутно на програму