Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
На шеталишту крај Врбаса данас је снимљена змија, што је привукло пажњу грађана који су се затекли на овој популарној локацији за шетњу и рекреацију.
Змија се кретала уз камени зид поред стазе, а према снимку, највјероватније је ријеч о неотровној врсти из рода водених змија, попут рибарице или бјелоушке, пише "Бањалука.нет".
Грађанима се савјетује да, уколико примијете змију, не прилазе, не дирају је и не покушавају да је уклоне сами. У највећем броју случајева змије се повуку чим осјете присуство људи.

Свијет
Путин открио шта је коначни циљ операције у Украјини
Посебан опрез савјетује се родитељима с дјецом и власницима паса, нарочито на дијеловима шеталишта уз камење, траву и зидове.
Змије су у ово доба године активније због топлијег времена, а њихова појава у близини ријека и зелених површина није неуобичајена.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Бања Лука
2 седм
0
Бања Лука
2 седм
4
Бања Лука
2 седм
0
Бања Лука
3 седм
0Најновије
23
07
23
04
22
56
22
53
22
47
Тренутно на програму