Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Мотоциклиста И.П. из Лакташа, који је тешко повријеђен у судару у петак, 17. априла 2026. године, у мјесту Јакуповци, на подручју Лакташа, отпуштен је из УKC-a, у којем је био хоспитализован.
"Пацијент је био хоспитализован у нашој установи од 17. априла, те је након лијечења отпуштен 20. априла из болнице уз адекватне терапијске препоруке", речено је за "Независне новине" из УКЦ-а Републике Српске.

Економија
Нове пумпе на листи за јефтиније гориво у Српској
Припадници Полицијске станице Лакташи извршили су увиђај на мјесту те саобраћајне незгоде, која се десила 17. априла 2026. године око 7.55 на магистралном путу Градишка - Бањалука.

Бања Лука
Списак: Обуставља се саобраћај у бројним бањалучким улицама
Учествовали су фолксваген којим је управљало лице Б.Б. и мотоцикл "Фуего" којим је управљао И.П. из Лакташа.
"О наведеном је обавијештен дежурни тужилац Окружног јавног тужилаштва Бањалука", рекли су из Полицијске управе Бањалука.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Друштво
2 мј
0
Друштво
2 мј
0
Друштво
2 мј
0
Друштво
2 мј
0Најновије
17
34
17
29
17
11
17
10
17
05
Тренутно на програму