Коментари:
0
Екипа Хитне помоћи у Рибнику спасила је данас живот старијем мушкарцу који је изгубио три литра крви након што га је у тору угризла домаћа свиња, пресјекавши му главну артерију на бутини.
У Дому здравља "Др Драган Војводић" речено је да је овај пацијент довезен у њихову установу послије подне и да му је тијело било клонуло.
Тим Хитне службе је, како је наведено, надљудским напорима покушавао да заустави масовно крварење и отворио је два венска пута како би се надокнадила изгубљена течност.
Из рибничког Дома здравља су рекли да су успјели да одрже пацијента у животу до операционе сале Универзитетског клиничког центра у Бањалуци, гдје је успјешно оперисан.

Свијет
4 мј
0
Бања Лука
4 мј
0
Србија
4 мј
0
Занимљивости
4 мј
0
Друштво
4 мј
0
Друштво
4 мј
0
Друштво
4 мј
0
Друштво
4 мј
0Најновије
11
34
11
31
11
29
11
20
11
18
Тренутно на програму