Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Директор "Гаспрома" Алексеј Милер разговарао је данас у Санкт Петербургу са предсједником СНСД-а Милорадом Додиком о сарадњи ове руске компаније и Републике Српске у гасном сектору и перспективи њеног развоја, саопштено је из "Гаспрома".
"Постигнут је договор о продужењу уговора о испоруци руског гаса Републици Српској", саопштено је из "Гаспрома".
Додик је изјавио раније, након састанка са руководством "Гаспрома", да је договорено да Република Српска и даље добија гас по повлашћеним цијенама.

Република Српска
Додик: ЕУ блефира, жели наше младиће у њиховим оружаним формацијама
"Те цијене ће бити продужене крајем мјесеца за сљедећу годину. И морам да кажем да је то врло коректно", рекао је Додик за медије из Републике Српске, пренијела је "Срна".
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.
Најновије
08
48
08
44
08
42
08
36
08
28
Тренутно на програму