Аутор:
АТВКоментари:
0
У Милићима ће сутра без струје бити 1.200 потрошача због годишњег ремонта трафостанице, најављено је из предузећа "Електро-Бијељина".
Од 8.30 до 17.00 часова без електричне енергије биће потрошачи који се снабдијевају са далековода "Бохем", "Забрђе" и "Фарма бројлера".
Ријеч је о потрошачима у насељеним мјестима Нова Касаба, Вукшић Поље, Церска, Тољевићи, Глушац, Забрђе и Бишина.

Бања Лука
ГрО СНСД: Шмитов одлазак показао снагу Републике Српске
"Молимо кориснике са овог подручја за разумијевање и да уваже најављени застој у испоруци електричне енергије", наводи се у саопштењу "Електро-Бијељине".
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
3 седм
0
Емисије
3 седм
0
БиХ
3 седм
5
Република Српска
3 седм
1
Градови и општине
3 седм
0
Градови и општине
3 седм
0
Градови и општине
4 седм
0
Градови и општине
1 мј
0Најновије
22
58
22
46
22
39
22
21
22
07
Тренутно на програму