Д‌јевојка (19) страдала након превртања квада

07.06.2026 10:28

Коментари:

0
Црвено-врни квад паркиран на планини.
Фото: Pexels/White Noiise

Јуче се у општини Добој-Исток догодила тешка саобраћајна несрећа у којој је једна особа изгубила живот.

Према незваничним информацијама Црне Хронике, ријеч је о 19-годишњој д‌јевојци А.С.

Она је живот изгубила након превртања возила квад.

"У општини Добој-Исток је дошло до превртања квада. Једна особа је смртно страдала ", рекли су кратко из МУП-а ТК.

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели:

  • Најновије

Тренутно на програму

13:00

Скулд (Р)

докумантарни програм

13:30

Чаролија Српске (Р)

лајфстајл

13:55

Временска прогноза

временска прогноза

14:00

Божићна јелка за двоје(12+,Р)

филмски програм

15:30

Гастро бар (Р)

лајфстајл

16:00

Арт радар (Р)

лајфстајл

16:30

Временска прогноза

временска прогноза