Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Мушкарац С.Б. (1981.) преминуо је у мостарској болници након што је тешко повријеђен у саобраћајној несрећи која се догодила на Новој градској магистрали у насељу Доња Махала у Мостару, сазнаје "Херцеговина.инфо" из неслужбених извора.
Несрећа се догодила 12. јуна око 17 сати, када су учествовала два мотоцикла, Сузуки којим је управљао С.Б. (1981.) и Јамаха коју је возио Г.С. (1993.). У судару су оба возача задобила тешке тјелесне повреде.

Друштво
Упозорење грађанима: Строго је забрањено, казне су високе
С.Б. је од тренутка несреће био у изузетно тешком стању, у дубокој коми, са вишеструким преломима лобање, тешким оштећењима мозга и другим повредама по тијелу. Љекари су раније наводили да су прогнозе за његов опоравак биле минималне.
Током трајања истраге, из болнице је потврђено да се пацијент налази у критичном стању, уз озбиљне повреде главе и врло лошу прогнозу. У несрећи је настала и значајна материјална штета на мотоциклима, а саобраћај на дијелу магистрале био је привремено обустављен у смјеру југа.

Љубав и секс
Препознајте швалера за само неколико минута: Ови гестови га одају
Увиђај су обавили службеници Полицијске управе Мостар, а о догађају је обавијештен и дежурни тужилац Кантоналног тужилаштва Херцеговачко-неретванског кантона.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 ч
0
Хроника
2 ч
0
Хроника
2 ч
0
Хроника
2 ч
0Најновије
12
25
12
22
12
17
12
15
12
11
Тренутно на програму