Нестала жена у Мостару: Извела пса у шетњу, од тада јој се губи сваки траг

22.06.2026 11:18

Коментари:

0
Жена нестала у Мостару.
Фото: Мостарски.ба

Женска особа нестала је на подручју Мостара, потврђено је из МУП-а ХНК.

Према званичним информацијама, нестанак је пријављен Полицијској станици Мостар Центар у недјељу, 21. јуна 2026. године.

Пријаву је поднио Т.А., који је навео да је његова супруга H.W. (1964) око 21:00 сати напустила стан у улици Алексе Шантића у Мостару, како би прошетала њиховог пса, након чега се није вратила кући.

Hapšenje, lisice

Пријетио бившој, па јој узео 3.000 евра: Подгоричанин пао због изнуде

У тренутку нестанка, како је саопштено, на себи је имала бијелу мајицу с натписом 'Левис' и наочаре за вид. Са њом је био и пас са црвеном огрлицом.

Из полиције апелују на грађане да, уколико имају било какву информацију о несталој особи или је уоче, одмах контактирају најближу полицијску станицу.

(Радио Сарајево)

Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Подијели: