Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Полиција је започела увиђај након експлозије гаса у погону Нове Жељезаре Зеница, у којој су повријеђена три радника, будући да из безбједносних разлога то до сада није било могуће, потврђено је у Министарству унутрашњих послова Зеничко-добојског кантона.
У Клиничком центру Универзитета у Сарајеву кажу да је повријеђени радник и даље у тешком стању, да има повреду кичме и велике опекотине, али је свјестан и комуникативан, преносе федерални медији.
У погону Жељезаре Зеница јуче послије подне дошло је до експлозије гаса у којој је један радник тешко повријеђен, а два лакше.

Градови и општине
Пожар код Требиња и даље активан
Још није познат узрок несреће која се догодила у кругу фабрике током претакања гаса из цистерне.
Према информацијама Управе полиције МУП-а Зеничко-добојског кантона, лакше су повријеђена лица М.М. из Приједора и Н.А. из Зенице, док је тешко повријеђени радник из Беговог Хана пребачен у Клинички центар у Сарајеву.
(СРНА)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
1 ч
0
Србија
2 ч
0
Свијет
2 ч
0
Хроника
2 ч
0Најновије
Тренутно на програму