Коментари:
0
Настављамо пројекат "Боље школе за бољу будућност" и улагање у образовање широм Републике Српске - написао је лидер СНСД Милорад Додик.
Донацијом ИТ опреме Основној школи "Веселин Маслеша" у Фочи, каже Додик, стварамо боље услове за учење, рад и стицање нових знања.
- Улагање у наше ученике и њихово образовање остаје један од наших најважнијих приоритета - поручио је Додик.
Настављамо пројекат "Боље школе за бољу будућност" и улагање у образовање широм Републике Српске. Донацијом ИТ опреме Основној школи "Веселин Маслеша" у Фочи стварамо боље услове за учење, рад и стицање нових знања.
Улагање у наше ученике и њихово образовање остаје један од… pic.twitter.com/QZCxLeyFZq
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 27, 2026

Бања Лука
1 ч
2
Република Српска
1 ч
0
БиХ
1 ч
3
Сцена
1 ч
1
Република Српска
1 ч
0
Република Српска
2 ч
0
Република Српска
2 ч
0
Република Српска
2 ч
0Најновије
16
00
16
00
15
46
15
36
15
34
Тренутно на програму