Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
1
Предсједник Милорад Додик честитао је Дана општине Козарска Дубица, уз увјерење да ће преданим радом, одговорношћу и визијом бити настављен развој ове локлане заједнице као просперитетне и успјешне.
"Нека овај значајан датум буде прилика да се подсјетимо храбрости и одлучности предака у борби против нацизма и фашизма, али и подстрек за нове успјехе, заједништво и јачање локалне заједнице", поручио је Додик.
Додик је начелнику општине Козарска Дубица Игору Савковићу и предсједнику Скупштине општине Милошу Бањцу пожелио много успјеха у даљем раду, а свим грађанима добро здравље, срећу и напредак.
"Поводом Дана општине Козарска Дубица, упућујем искрене честитке вама, одборницима и свим становницима Козарске Дубице", поручио је Додик.
Козарска Дубица слави 27. април као Дан општине у знак сјећања на ослобођење од фашизма у Другом свјетском рату, пише Срна.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Здравље
2 мј
0
Република Српска
2 мј
2
Хроника
2 мј
0
Свијет
2 мј
0
Република Српска
2 мј
2
Република Српска
2 мј
0
Република Српска
2 мј
3
Република Српска
2 мј
2Најновије
23
06
23
03
22
53
22
42
22
42
Тренутно на програму