Аутор:
АТВКоментари:
1
Предсједник СНСД-а Милорад Додик је, поводом одласка Кристијана Шмита из БиХ, на друштвеној мрежи "Икс" објавио снимак партизанске пјесме "Падај сило и неправдо" и поручио да је Република Српска вјечна.
"Оде још један. Република Српска је вјечна!", написао је Додик.
Из ОХР-а је саопштено да је Кристијан Шмит донио личну одлуку да напушта БиХ.
Оде још један.
Република Српска је вјечна. pic.twitter.com/iRksFmGycG
— Милорад Додик (@MiloradDodik) May 11, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
4 седм
0
БиХ
4 седм
5
Република Српска
4 седм
0
Економија
4 седм
0Најновије
23
04
23
01
22
52
22
48
22
44
Тренутно на програму