Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Предсједник СНСД-а Милорад Додик поручио је данас да се праведност друштва мјери тиме колико брине о најмлађима и најстаријима.
Додик је на друштвеној мрежи "Икс" написао да је данас у Бијељини, без протокола, разговарао са људима због којих Република Српска постоји и због којих се вриједи борити за њену будућност.

Друштво
Прилика за младе у Српској да освоје до 1.000 КМ
"Од дјечака који тек бирају свој пут до људи који су цијели живот градили Републику Српску и свако од њих је њен важан дио", додао је Додик.
Од дјечака који тек бирају свој пут до људи који су цијели живот градили Републику Српску и свако од њих је њен важан дио.
У Бијељини без протокола и у разговору с људима због којих Република Српска постоји и због којих вриједи борити се за њену будућност.
Праведност друштва се… pic.twitter.com/BzuYEzoafS
— Милорад Додик (@MiloradDodik) June 2, 2026
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 седм
2
Љубав и секс
2 седм
0
Тенис
2 седм
0
Регион
2 седм
0
Република Српска
2 седм
2
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
5
Република Српска
2 седм
0Најновије
23
01
22
50
22
50
22
39
22
38
Тренутно на програму