Извор:
РТРС
Коментари:
0
Дом за дјецу и омладину без родитељског старања "Рада Врањешевић" у Бањалуци обиљежава данас 78 година од оснивања ове установе и крсну славу – Никољдан, а свечаности присуствује лидер СНСД-а Милорад Додик.
Директор Дома Даријана Кецман захвалила је Додику за подршку овој установи.
- Показали сте како држава, институције и предсједник треба да брину о дјеци, али и о штићеницима овога дома - рекла је Кецманова.
Штићеници Дома "Рада Врањешевић" приредили су пригодан културно-умјетнички програм.

Регион
6 мј
0
Република Српска
6 мј
3
Свијет
6 мј
3
Здравље
6 мј
0
Република Српска
6 мј
3
Република Српска
6 мј
0
Република Српска
6 мј
5
Република Српска
6 мј
13Најновије
Тренутно на програму