Аутор:
АТВКоментари:
1
Премијер Републике Српске Саво Минић истакао је данас да америчка администрација коју предводи предсједник САД Доналд Трамп праведно третира Српску.
"То значи да више нисмо лоши и криви за све у БиХ. Прије се дешавало да, након неких писама из БиХ упућених ЕУ и Стејт департменту, званичницима Српске буду уведене санкције, али и институцијама отказани пројекти који су договорени", изјавио је новинарима Минић.
Минић је указао да сада политичко Сарајево страхује од свега овога, јер је било повлаштено годинама.
(Срна)
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Хроника
2 седм
0
Хроника
2 седм
0
Свијет
2 седм
0
Здравље
2 седм
0
Република Српска
2 седм
6
Република Српска
2 седм
13
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
8Најновије
23
02
23
01
22
53
22
36
22
34
Тренутно на програму
0:00
Центар дана (Р)
инфотејмент
1:30
Свет пољопривреде (Р)
емисија о пољопривреди
2:30
Agrar (Р)
емисија о пољопривреди
3:00
Белешке Американца из Донбаса
документарни филм
4:00
Аутошоп магазин (Р)
емисија о аутомобилима