Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Поводом смрти мајке Милорада Додика, предсједника СНСД-а министар рада и борачко-инвалидске заштите Радан Остојић упутио је данас телеграм саучешћа.
"Поштовани господине Додик, са дубоким жаљењем примио сам вијест о смрти Ваше мајке. Мајка је темељ на којем се гради живот сваког човјека, највећа подршка, најсигурнији ослонац и извор снаге који ништа не може замијенити. Њен губитак носи тежину коју је тешко изразити ријечима. Познато је колико Вам је значила њена присутност, како у тренуцима успјеха, тако и у тренуцима када је требало истрајати. Та подршка оставља неизбрисив траг. У овим данима бола примите моје искрено саучешће и изразе дубоког поштовања и саосјећања", истиче се у телеграму саучешћа.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Емисије
2 мј
0
Република Српска
2 мј
16
Остали спортови
2 мј
0
Свијет
2 мј
0
Република Српска
2 мј
16
Република Српска
2 мј
24
Република Српска
2 мј
0
Република Српска
2 мј
0Најновије
22
19
22
15
22
04
22
02
21
39
Тренутно на програму