Извор:
СРНА
Коментари:
2
Посланик СНСД-а у Народној скупштини Републике Српске Илија Таминџија изјавио је да ће у Српској и даље остати најнижа цијена електричне енергије за привреду и грађане.
''Грађани неће добијати веће рачуне за струју'', рекао је Таминџија током скупштинске расправе о извјештају о раду Регулаторне комисије за енергетику Републике Српске за прошлу годину.
Посланик Социјалистичке партије Огњен Куљић сматра да Република Српска треба више улагати у обнову електроенергетског система.

Градови и општине
Више насеља у Бањалуци и Лакташима било без струје, ово је разлог
Посланик СДС-а Томица Стојановић рекао је да Република Српска "и даље купује струју из иностранства иако има велику могућност да је производи".
Самостални посланик Жељко Дубравац сматра да Влада Републике Српске треба да нађе рјешења за проблеме у Руднику и Термоелектрани "Угљевик".

Република Српска
7 мј
1
Република Српска
7 мј
2
Република Српска
7 мј
1
Република Српска
7 мј
3Најновије
11
09
11
02
10
54
10
52
10
52
Тренутно на програму