Аутор:
АТВ редакцијаКоментари:
0
Влада Републике Српске прихватила је данас информацију о иницијативи возача санитета јавних здравствених установа о увећању плате до 20 одсто, што би мјесечно износило 250 КМ нето.
"С обзиром на то да се процјењује да у јавним здравственим установама које обављају дјелатност примарне, секундарне и терцијарне здравствене заштите има око 450 возача санитета, процијењени укупан бруто износ на годишњем нивоу потребан за ову намјену износио би око 2.214.000 КМ", саопштено је из Бироа Владе Српске за односе са јавношћу након данашње сједнице на Палама.

Република Српска
Видовић: 26 милиона КМ за нове пројекте
Средства потребна за реализацију биће обезбијеђена из прихода јавних здравствених установа, а уколико у овој години не располажу потребним средствима, задужују се Министарство здравља и социјалне заштите и Министарство финансија да их обезбиједе у буџету Републике Српске.
Преузимање дијелова текста или текста у цјелини је дозвољено уз обавезно навођење извора и уз постављање линка ка изворном тексту на порталу atvbl.rs.

Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Хроника
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0
Република Српска
2 седм
0Најновије
20
43
20
26
20
24
20
19
20
00
Тренутно на програму