Autor:
ATV redakcijaKomentari:
4
Nijemac Kristijan Šmit boravio je u Banjaluci gdje se sastao sa Mihalom Černijem, zamjenikom šefa Kancelarije OHR-a povodom okončanja njegovog mandata.
Šmit je, kao i više puta do sada, bježao od novinara ATV-a tako da nismo uspjeli da dobijemo odgovore na neka pitanja.
Dok se Černi pozdravlja sa BiH, sve jače su priče da i sam Šmit sprema kofere. On bi krajem godine mogao napustiti Sarajevo zbog odlaska u penziju.

BiH
''Kristijan Šmit napušta BiH''
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

BiH
2 mj
0
BiH
2 mj
0
BiH
2 mj
1
BiH
2 mj
14Najnovije
13
57
13
54
13
43
13
31
13
26
Trenutno na programu