Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Pripadnici Uprave za vazduhoplovstvo MUP-a Republike Srpske noćas su uspješno realizovali vanredni medicinski transport 42-godišnjeg muškarca, koji je iz UKC-a u Banjaluci upućen na hitno liječenje u VMA u Beogradu radi izvođenja trombektomije.
Nakon prijema na VMA i intervencije nadležnih ljekara, pacijent je stabilnog zdravstvenog stanja.
"Zahvaljujemo Jedinici Granične policije BiH i kolegama iz Policijske uprave Bijeljina na izuzetnoj saradnji, profesionalnosti i brzoj reakciji, koje su bile od ključnog značaja za uspješnu realizaciju zadatka", navode iz MUP-a Republike Srpske.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Hronika
1 h
0
Region
1 h
0
BiH
1 h
1
Srbija
1 h
0
Društvo
1 h
0
Društvo
2 h
0
Društvo
3 h
1
Društvo
4 h
0Najnovije
12
07
12
05
11
58
11
51
11
45
Trenutno na programu