Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Policijski službenici Policijske uprave Banjaluka lišili su slobode Banjalučanina čiji su inicijali N.S. zbog krajnje nedoličnog ponašanja i izazivanja opasnosti u saobraćaju.
Ovo lice se u vidno alkoholisanom stanju, krećući se kao pješak, teturalo direktno kolovoznom trakom na kojoj je pokazivalo polni organ i vršilo fiziološku potrebu pred zgroženim prolaznicima i vozačima.
„Navedeno lice se u Banjaluci u vidno alkoholisanom stanju kao pješak kretalo kolovoznom trakom i pokazivalo polni organ. Ispitivanjem na prisustvo alkohola kod navedenog lica utvrđeno je prisustvo od 1,41 g/kg alkohola u organizmu“, saopšteno je iz PU Banjaluka.
O svemu je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Savjeti
1 h
0
Banja Luka
1 h
0
Svijet
1 h
0
Svijet
1 h
0
Hronika
1 h
0
Hronika
3 h
0
Hronika
13 h
0
Hronika
14 h
0Najnovije
10
32
10
31
10
30
10
15
10
14
Trenutno na programu