Petoro povrijeđenih u teškoj nesreći na auto-putu

24.06.2026 14:31

Komentari:

0
Полиција Србија
Foto: MUP Srbije

Pet osoba povrijeđeno je danas u saobraćajnoj nesreći kod Inđije kada je kombi udario u priključno vozilo putarskog preduzeća.

Nesreća se dogodila oko 10.40 časova na auto-putu Novi Sad-Beograd, odnosno na dionici u blizini mosta kod Beške, prenose mediji.

hitna pomoc

Poznato stanje dječaka kog je pregazio traktor: Naredni sati su presudni

Troje povrijeđenih je preuzela ekipa Hitne pomoći iz Inđije, a dvoje je prevezeno u Klinički centar Vojvodine u Novom Sadu.

Riječ je o dvojici muškaraca, od kojih jedan ima višestruke povrede i kontuzije, dok je drugi zadobio lakše povrede.

(SRNA)

Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Podijeli: