Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Pet osoba povrijeđeno je danas u saobraćajnoj nesreći kod Inđije kada je kombi udario u priključno vozilo putarskog preduzeća.
Nesreća se dogodila oko 10.40 časova na auto-putu Novi Sad-Beograd, odnosno na dionici u blizini mosta kod Beške, prenose mediji.

Srbija
Poznato stanje dječaka kog je pregazio traktor: Naredni sati su presudni
Troje povrijeđenih je preuzela ekipa Hitne pomoći iz Inđije, a dvoje je prevezeno u Klinički centar Vojvodine u Novom Sadu.
Riječ je o dvojici muškaraca, od kojih jedan ima višestruke povrede i kontuzije, dok je drugi zadobio lakše povrede.
(SRNA)
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Ekonomija
1 h
0
Hronika
1 h
4
Svijet
2 h
0
Region
3 h
0Najnovije
15
44
15
42
15
30
15
26
15
24
Trenutno na programu