Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Žena inicijala A.Ć (47) koja je ranjena danas u Banovićima kada je upucana iz vatrenog oružja smještena je na Univerzitetski klinički centar Tuzla.
Kako je za „Avaz“ potvrdila portparolka tuzlanskog UKC-a Ersija Aščerić Mujedinović, ova pacijentkinja se nalazi u Kliničkom centru Tuzla, na Klinici za ortopediju i traumatologiju zbog povreda desne potkoljenice i abdomena.

Region
Četiri osobe poginule u teškoj nesreći kod Virovitice
- Trenutno je svjesna i komunikativna – rekla je Aščerić Mujedinović za „Avaz“.
Podsjećamo, u današnjoj pucnjavi ubijen je muškarac, dok je njegova supruga ranjena. Osumnjičeni H.T. je uhapšen.
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Region
2 sedm
0
Srbija
2 sedm
0
Republika Srpska
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0Najnovije
Trenutno na programu