Autor:
ATV redakcijaKomentari:
0
Mladić (25) izboden je nožem jutros oko pet sati, kada je došlo do sukoba dvije grupe mladića.
Na uglu ulica Koče Popocića i Gavrila Principa prvo je došlo do tuče, u kojoj je učestvovalo više osoba u alkoholisanom stanju, a kako je jutros saopšteno iz Hitne pomoći, 25-godišnji mladić zadobio je površinske povrede.
Navodno su trojica muškaraca provocirala muškarca koji je izašao iz zgrade sa nožem.
Jedan od muškaraca koji su učestvovali u sukobu trčao je ulicom sa saobraćajnim znakom u rukama, prenosi Blic,
Preuzimanje dijelova teksta ili teksta u cjelini je dozvoljeno uz obavezno navođenje izvora i uz postavljanje linka ka izvornom tekstu na portalu atvbl.rs.

Scena
2 sedm
0
Svijet
2 sedm
0
Gradovi i opštine
2 sedm
0
Srbija
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0
Hronika
2 sedm
0Najnovije
16
13
16
00
16
00
15
46
15
36
Trenutno na programu